XIV Turniej Słowian na Wózkach – Tarnobrzeg 29 lipca-1 sierpnia 2021

W dniach 29 lipca do 1 sierpnia miał XIV Turniej Słowian w którym uczestniczył nasz zawodnik – Marek Szafraniec, który miał kolejną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji międzynarodowej.

Klub IKS JEZIORO Tarnobrzeg oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zorganizowali w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2021 roku międzynarodowy XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2021. Turniej odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Mikołaja Kopernika 49, 39-400 Tarnobrzeg.

Turniej odbył się po roku przerwy spowodowanej pandemią. Były to ostatnie zawody przed Igrzyskami Paraolimpijskimi w Tokio. Do Tarnobrzega przyjechali zawodniczki i zawodnicy ze Słowacji, Serbii, Ukrainy, Rosji, Litwy i Polski. Wśród uczestników było aż 11 paraolimpijczyków, którzy wywalczyli awans na Paraolimpiadę w Japonii.

Nasz zawodnik, Marek Szafraniec wystąpił w zespole z Januszem Chamotem reprezentującym na co dzień IKS Tarnobrzeg i zajęli w grupie trzecie miejsce. Indywidualnie również zdobył trzecie miejsce w grupie.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.