Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Gorzów Wielkopolski, 17-19 września 2021

We wrześniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych w których uczestniczyli nasi zawodnicy – Krystyna Ring oraz Marek Szafraniec.

Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zorganizowały Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych oraz Indywidualne Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych U-23 w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostały w dniach 17-19 września 2021 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 20.

W zawodach wzięli udział Krystyna Górecka, która w łączonej grupie IX-X kobiet zajęła 5 miejsce oraz Marek Szafraniec, który w klasie III mężczyzn zajął zdobył brązowy medal.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.