Zawodnicy

Trener

P1110105Dariusz Kuczera
wielokrotny laureat turniejów tenisa stołowego, pucharu śląska w różnych kategoriach – amatorów, weteranów, open, niepełnosprawnych
laureat rankingów amatorów na terenie śląska w kategorii weteranów  – aktualny ranking

.

Zawodnicy 

j.

.

Dębska Kinga

 

 

 

 

 

 

P1110077

 

.

.

.

Hajduk Maciej

Heryś Wiktoria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kotalczyk Jessica

Młynarczyk Ewa

 

 

 

 

Nowak Bożena

 

 

 

 

Oskwarek Oskar

 

 

 

 

Padól Wojciech

 

Tomek

Tomasz Pawłowski
Treningi tenisa stołowego zacząłem w 2009 roku. Wcześniej grywałem rekreacyjnie z tatą, który zaszczepił we mnie bakcyla ping ponga rozpoczynając moją przygodę z tym pięknym sportem. Następnie, już pod okiem trenera Dariusza Kuczery, zacząłem treningi, które po krótkim okresie czasu dały pierwsze efekty w postaci zwycięstw oraz miejsc na podium w turniejach na terenie śląska i Polski. Do dziś gram pod jego okiem uczestnicząc również w turniejach oraz przede wszystkim czerpiąc przyjemność z każdej chwili spędzonej przy pingpongowym stole.

 

 

 

 

 

 

Pietyra Marcin

 

Wojciech Plebankiewicz

 

 

.

.

d.d

Krystyna Ring
Pasjonuję się tenisem stołowym od 2002 roku, a systematycznie trenuję od września 2012 roku. Moimi osiągnięciami w grupie VI – X Kobiet są 1-3 miejsca w Mistrzostwach Śląska, 2-3 miejsca w Ogólnopolskich Turniejach oraz udział w Mistrzostwach Polski. W wolnych chwilach czytam dobry kryminał oraz interesuję się kulinariami.

 

P1110482Dariusz Sobczak
Od najmłodszych lat grywałem amatorsko w tenisa stołowego. Lecz paradoksalnie dopiero będąc na wózku rozpocząłem starty w turniejach. Lubię wszelkie formy aktywności fizycznej. Tenis stołowy doskonale wypełnia lukę pomiędzy kolarstwem uprawianym latem i narciarstwem uprawianym zimą. W Mistrzostwach Śląska ON zaliczyłem już wszystkie miejsca na podium (1 x I miejsce, 1 x II miejsce, 3 x III miejsce). Treningi pod okiem Trenera wraz z grupą zawodników to zarówno wyzwanie sportowe jak i doskonały relaks po intensywnym dniu pracy.

 

 

 

 

 

Srokosz Patryk

 

94 Marek Szafraniec
– dwukrotny wicemistrz Polski w klasie 3 (2013-2014),
– mistrz Śląska w klasie „wózki” (2012-obecnie),
– uczestnik amatorskiej ligi tenisa stołowego w Łaziskach Górnych (aktualny ranking ligi),
Od 2012 roku trafiając pod skrzydła trenera Darka Kuczery nie wiadomo w którym momencie gra w tenisa stała się częścią życia i głównym uprawianym sportem…

 

P1110624

Kazimierz Wądrzyk
Sportowiec – amator. Pasjonuje się tenisem stołowym, a w wolnych chwilach spędza czas na pływalni.

 

 

Chcesz zostać naszym zawodnikiem? Skontaktuj się z nami.

Comments are closed.