II-gi Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego dla Osób z Niepełnosprawnościami, którego darczyńcą była Fundacja LOTTO

W dniu 09.12.2022 r. Integracyjny Klub Sportowy Silesia Katowice był organizatorem drugiego turnieju z cyklu ,,Integracyjnych Turniejów Tenisa Stołowego dla Osób z Niepełnosprawnościami”. Darczyńcą zawodów była Fundacja LOTTO za co bardzo dziękujemy.

Dzięki uprzejmośći dyrekcji turniej odbył się w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym w Bytomiu przy ul Małachowskiego 36.Uczestnikami zawodów było 25 zawodników z Katowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Piekar Śląskich oraz najliczniejsza grupa dzieci z bytomskiego OREW-u.W zawodach wzięli udział również rodzice zawodników , opiekunowie , oraz inni zaproszeni goście . Atmosfera na zawodach była znakomita, rodzice mogli obserwowac swoje pociechy w innej niż zazwyczaj roli , mogli również zmierzyć się ze swoimi pociechami w bezpośredniej rywalizacji , a wszystko się działo przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku, który towarzyszył podczas tego spotkania.Dekoracja zawodników to moment wielkiej radości nie tylko dla zawodników ale i piszącego tego słowa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki upominek .Słowa uznania dla każdego zawodnika za sportową postawę, entuzjazm i walkę. Warto wyróżnić najmłodsze zawodniczki , 5 letnią Amelię Musialską oraz 8 letnią Ninę Mikę dla których były to 1- wsze zawody w których brały udział i sobie znakomicie poradziły.Dziękuję obsłudze technicznej Markowi Ostrówce oraz Ani Borkowskiej za pomoc w organizacji zawodów.

https://www.fundacjalotto.pl/wp-content/themes/fundacjalotto/assets/zdj/logo-fundacja/logo-fundacja-lotto-png.png
Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to II-gi Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego dla Osób z Niepełnosprawnościami, którego darczyńcą była Fundacja LOTTO

  1. Kazik says:

    No i super .Oby takich turniejów było więcej aby się cieszyły dzieci a wraz z nimi Darek i rodzice .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.