O Stowarzyszeniu

Miło nam ogłosić, że w 2015 roku rozpoczynamy swoją aktywną działalność jako stowarzyszenie kultury fizycznej o zasięgu ogólnopolskim o nazwie: Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy Silesia.

Naszą główną działalnością jest organizowanie zajęć tenisa stołowego. Aktualnie prowadzimy zajęcia sportowe głównie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nasza działalność jest otwarta również na osoby z różną niepełnosprawnością, osoby starsze, w tym 50+ i wszystkich chętnych (lista zawodników).

Treningi odbywają się w

  • w poniedziałki w godzinach 10.00-12.00 oraz we wtorki w godzinach 16.00-18.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Katowicach przy ulicy Wczasowej 8
  • w czwartki w godzinach 17.30-20.00 oraz w piątek w godzinach 16.00-20.00 w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach przy ulicy Rolna 22

Zapraszamy wszystkich chętnych. W razie pytań prosimy o kontakt.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym statucie. Chcesz stać się naszym członkiem lub zawodnikiem? Chcesz pomóc nam w zajęciach i zostać wolontariuszem? Zachęcamy do wypełnienia i przyniesienia na zajęcia naszej deklaracji członkowskiej lub porozumienia wolontariackiego.

Comments are closed.