Integracyjne Mistrzostwa Śląska – 11 maja 2019 Siemianowice Śląskie

W dniu 11.05 w Liceum Ogólnokształcącym MERITUM w Siemianowicach Śląskich Odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Śląska. W turnieju bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki Integracyjnego Klubu Sportowego Silesia Katowice, którzy zdobyli łącznie 4 medale.

W kategorii kobiet Krystyna Ring zajęła 1 m-ce a Ewa Młynarczyk zajęła miejsce III. Z kolei w licznie obsadzonej klasie 11, Maciej Hajduk zdobył srebrny medal, a Maciej Burzyński po zaciętym półfinałowym pojedynku przegrał nieznacznie 3-2 z Mateuszem Gazdą ze Startu Katowice i uplasował się na III stopniu podium, IV m-ce zajął Marcin Pietyra, brawa dla medalistów. Słowa uznania za walkę i sportową postawę podczas zawodów dla zawodników IKS Silesia którzy zaczynają przygode z tenisem stołowym i to był ich pierwszy turniej, w którym brali udział – Kasi i Dominika Gworys, Adam Kasza, Roberta Zielińskiego, Konrada Jelonka, Kamila Białonia , Kamila Białego. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.