II Indywidualne Mistrzostwa Śląska Amatorów – 28.04.2019 r. Bytom

Nasza nowa zawodniczka Ewa Kareta już zdobywa medale! Gratulecje!

28 kwietnia br. odbyły się Mistrzostwa Śląska Amatorów w tenisie stołowym w bytomskiej hali „na skarpie” przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 5. W zawodach wzięli udział nasi zawodnicy: Dariusz Kuczera, Ewa Kareta, Szołtysik Zenon, Burzyński Maciej, Biały Kamil.

Najwięcej medali zdobyła nasza nowa zawodniczka Ewa Kareta. W deblu kobiet Ewa zdobyła wraz z Izabelą Tobor z Radzionkowa złoty medal. W deblu par mieszanych wraz z naszym trenerem, Darkiem Kuczerą zdobyli drugie miejsce. Indywidualnie zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet.

Nasz debel mężczyzn (Darek Kuczera wraz z Zenonem Szołtysikiem) zajął trzecie miejsce. W kategorii mężczyzn grali Zenon Szołtysik, Maciej Burzyński oraz Kamil biały, którzy zajęli odpowiednio 26, 31 oraz 33 miejsce.

Sukcesy wszystkich naszych zawodników pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.