Zajęcia PFRON od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023 roku.

Informujemy, że od kwietnia uruchamiamy kolejny już, roczny cykl treningów współfinansowanych przez PFRON. Treningi odbywać się będą w dwóch grupach:

  • dla zawodników bardziej zaawansowanych,
  • dla zawodników mniej zaawansowanych.

W kwietniu i maju zajęcia będą się odbywały w sali gimnastycznej Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Bytomiu, przy ulicy Małachowskiego 36. Później zostaną kontynuowane w Ośrodku Sportowym MOSiR-u, w Katowicach, ul. Gliwickiej 214.

Oferowanymi formami wsparcia w ramach projektu będą:

1,2. Wyjazdy na turnieje – opieka instruktorska oraz pomoc wolontariuszy (wybrane terminy w okresie 1 kwietnia 2022 – 31 marca 2023 r.).

3,4. Zajęcia tenisa stołowego – grupa mniej samodzielnych zawodników – zajecia z instruktorem oraz pomoc wolontariuszy (w okresie 1 kwietnia 2022 – 31 marca 2023 r.).

5. Zajęcia tenisa stołowego – grupa bardziej samodzielnych – zajęcia z instruktorem (w okresie 1 kwietnia 2022 – 31 marca 2023 r.).

Zajęcia będą kontynuowane do 31 marca 2023 r.

Rekrutacja na zajęcia odbywać się będzie za pomocą portali społecznościowych, strony internetowej oraz indywidualnych działań władz Stowarzyszenia, wolontariuszy, rodziców osób już uczestniczących w zajęciach oraz innym sympatyków naszego klubu. Generalnie przyjmujemy zasadę – zapisujemy tych, którzy zdecydują się na udział w zajęciach najwcześniej. Dodatkowym kryterium jest ocena władz klubu, czy dany uczestnik rokuje ciągłe zaangażowanie w czasie trwania projektu. Do oceny bierzemy pod uwagę efekty rozmów z zawodnikami oraz ich opiekunami. Po ewentualnych rezygnacjach uzupełnimy liczbę członków o kolejnych wedle listy zgłoszeń. Jesteśmy otwarci na rekrutację dzieci.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to Zajęcia PFRON od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023 roku.

  1. Kazik says:

    To super bardzo dobrze że coś takiego będzie Oby byli chętni Pozdrawiam wszystkich ️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.