Klubowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

 
W dniu 24.10.2020 w sali Spółdzielni Mieszkaniowej Piast w Katowicach odbył się ,,Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego”. Organizatorem zawodów był nasz klub Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy Silesia Katowice.

 
Turniej został sfinansowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Katowice w ramach dotacji tzw ,,Małych Grantów” Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym.
 
W turnieju wzięło udział ogółem 22 zawodników z Katowic, Piekar Śląskich oraz dzieci i młodzież z Rodzinnego Domu Dziecka w Bytomiu. Zawodnicy zostali podzieleni na 3 grupy startowe, w których walczono o najlepsze lokaty. Po kilkugodzinnej walce przy tenisowych stołach i wielu zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców.
 
Najlepszym zawodnikom zostały wręczone okazałe puchary medale oraz drobne upominki. Najmłodszy zawodnik miał 8 lat a najstarszy lat 56. Słowa uznania dla wszystkich zawodników za walkę i nieustępliwość w dążeniu do zwycięstwa.
 
Dziękujemy obsłudze technicznej i medycznej za pomoc w przygotowaniu i podczas całej imprezy.
 
Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w Galerii.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to Klubowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

  1. Turniej says:

    Witam .Bardzo się cieszę że coś się dzieje .Jak to czytam to mam chęć się pobawić tyle pozostało .Bardzo dobrze że był organizowany taki turniej dla dzieci .Pozdrawiam wszystkich oby tak dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.