XIII Puławski Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach

W dniach 30 września do 2 października odbył się w Puławach XIII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Osób na Wózkach. Turniej odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6, a uczestniczyło w nim 40 zawodników z pięciu państw Białorusi, Litwy, Rosji, Ukrainy i Polski. Nasz klub reprezentował Marek Szafraniec.

Na turnieju rywalizowano indywidualnie w kategoriach tetraplegii i paraplegii, open kobiet i mężczyzn kobiet. Rywalizację uzupełniły zmagania w kategoriach deblowych i mikstach. Nasz zawodnik – Marek Szafraniec zajął wysokie 5-6 miejsce w kategoriach open i paraplegia oraz wraz z zawodnikiem IKS Tarnobrzeg – Januszem Chamotem trzecie miejsce w deblu.

Zawody wygrywali Krzysztof Żyłka z IKS Tarnobrzeg oraz Rafał Lis ze STARTu Gdańsk. Zawodnicy Ci wygrali wspólnie również zmagania deblowe. W mikście triumfowali Emilia Kotarska wraz z kolegą z zespołu IKS Tarnobrzeg – Januszem Chamotem.

Wszystkim gratulujemy wygranych!

 

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to XIII Puławski Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach

  1. Kazik says:

    Brawo Marek gratulacje .Tak trzymaj i jeszcze troszke idż do przodu na najwyższe podium .Ciesz się grą jak najdłużej i mało się stresuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.