XXXIII Indywidualne Wojewódzkie Mistrzostwa Amatorów w tenisie stołowym

W niedzielę 23.10.2016 w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Amatorów w tenisie stołowym. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych mężczyzn i w kategorii open kobiet przyjechało 87 zawodników reprezentujących różne kluby ze Śląska. Nasz klub reprezentowali: Dariusz Kuczera oraz Krystyna Ring.

Nasz trener okazał się bezkonkurencyjny i wygrał zmagania w swojej kategorii. Krystyna uległa jedynie Izabeli Ślusarczyk 1:3 a dzięki temu znalazła się w najlepszej ósemce rywalizującej już systemem pucharowym. Ostatecznie po zaciętych pojedynkach zajęła 3 miejsce.
W klasyfikacji medalowej IKS SILESIA KATOWICE zajęło 3 miejsce w punktacji drużynowej.

Była to dobra okazja dla naszych zawodników na sprawdzenie swoich dotychczasowych umiejętności.

20161023_150258

20161023_150509

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.