Milówka 2016 – XVI Ogólnopolski turniej tenisa stołowego niepełnosprawnych

2-4 września 2016 w Milówce odbył się ogólnopolski turniej tenisa stołowego osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy po raz kolejny dało nam możliwość dwudniowej rywalizacji z zawodnikami z całej Polski. W tym roku udział w turnieju wzięło ok. 60 zawodników. Nasz klub reprezentowały trzy soby: Kazimierz Wądrzyk, Krystyna Ring i Marek Szafraniec. W pierwszym dniu rywalizacji odbył się turniej drużynowy, w którym udział wzięło 14 drużyn. Nasza drużyna, uzupełniona o zawodnika klasy startowej 8 – Mariusza Olczaka, zajęła wysokie, 5 miejsce. Sobotni turniej, po bardzo zaciętym pięciosetowym meczu debla decydującym o wygranej rywalizacji obu drużyn, wygrała drużyna z Radomia. Po turnieju drużynowym na wszystkich czekała uroczysta kolacja z muzyką i przekąskami regionalnymi.

W drugim dniu rywalizacji rozegrano turniej indywidualny. Krystyna Ring startująca w klasie dziewczyn VI-X zajęła 5 miejsce. Marek Szafraniec uzyskał miejsce trzecie w kategorii wózków mężczyzn. Każdy z uczestników dostał dyplom za udział, dodatkowo nagrodzono 10 najlepszych drużyn pucharami, dyplomami oraz nagrodami pieniężnymi. Zwycięzcy turniejuów indywidualnych otrzymali  nagrody rzeczowe.

Kilka zdjęć z tego turnieju można zobaczyć w Galerii.  Zapraszam do oglądania zdjęć.

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego filmu z turnieju: włącz.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

2 Responses to Milówka 2016 – XVI Ogólnopolski turniej tenisa stołowego niepełnosprawnych

  1. Kazik says:

    Witam wszystkich Ładnie że coś się dzieje na stronce Dobrze że coś wygraliśmy może będzie lepiej. Turniej bardzo dobry wraz ze sponsorami Miło było tam czas spędzić Szkoda że wcześniej przed turniejem się nie trenowało bo były wakacje .Na drugi dzień na turnieju mięśnie wysiadały Tam można było zobaczyć niepełnosprawnych jak dawali z siebie wszystko Ale warto było a zwłaszcza dla weterana po 60-ce .Pozdrawiam wszystkich

  2. Kazik says:

    Krysia dobrze by było abyś też czasami dodała jakieś filmy z gier na turniejach .A jeszcze jedno podaj mi adres do ciebie abym mogł wysłac ci zdjecia .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.