Drugie Grand Prix Polski – Gdańsk 24-25.09.2016

W ubiegły weekend w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku odbyło się drugie Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym.
W turnieju udział wzięło trzech zawodników IKS SILESIA – Krystyna Ring, Marian Kołodziejczyk i Marek Szafraniec.

Krystyna Ring zajęła trzecie miejsce w swojej klasie startowej. To duży sukces naszej zawodniczki. Radość mogłaby być jeszcze większa, gdyż poza wygraną w zaciętym pojedynku z Kimlą Wiolettą miała piłkę meczową z niepokonaną jeszcze przez Nią dotychczas Mitutą Dorotą ze STARTu Zielona Góra. Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby na zajęcia pierwszego miejsca w grupie i łatwiejszą rywalkę w półfinale. Krysia może być jednak bardzo zadowolona ze swojego występu.

W swoim inauguracyjnym turnieju Marian Kołodziejczyk (klasa startowa 10) uplasował się w grupie zawodników zajmujących miejsca 9-12. Jest to ogromny sukces. Marian musiał walczyć z dużo młodszymi od siebie zawodnikami i był o krok od sprawienia wielkiej niespodzianki – wygrania z Winnickim Damianem i ukończenia zmagań grupowych na pierwszym miejscu. Niestety w końcowych meczach zabrakło już sił na pokazanie prawdziwych umiejętności. Bardzo gratulujemy Marianowi znakomitego wyniku.

Marek Szafraniec startował w łączonej klasie 1-3. Zajął 3 miejsce w turnieju ulegając tylko kadrowiczom – Tomaszowi Jakimczukowi i Mariuszowi Czerwińskiemu.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć z turnieju.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

2 Responses to Drugie Grand Prix Polski – Gdańsk 24-25.09.2016

  1. Kazik says:

    Ho Ho To gratulacje dla wszystkich aby tak trzymać dalej Takiego miejsca w całej drużynie sie nie spodziewałem Marek to już stara wyga tez gratuluje .Krysia gratuluje coraz lepiej Pana Mariana nie znam ale też gratuluje Może bedą jakieś zdjecia było by fajnie a może jeszcze jakiś film Wtedy dopiero by można pooglądać Oby tak dalej .Pozdrawiam wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.