Sportowiec Roku 2016

P1160942Nasza zawodniczka Krystyna Ring wzięła udział w plebiscycie na sportowca roku 2016 w Mysłowicach organizowany tradycyjnie przez Dziennik Zachodni.

Eliminacyjny etap trwał do 30 grudnia ubiegłego roku. Tenisistka wygrała plebiscyt w swoim powiecie i przeszła do finału wojewódzkiego uzyskując dobre 30 miejsce z 60 dorosłych sportowców. Jako jedyna reprezentowała dyscyplinę tenisa stołowego.

8 lutego w hali sportowej AWF Katowice odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Plebiscytu na którym pojawiła się również nasza zawodniczka. Dla najlepszych w finale wojewódzkim były wręczane nagrody we wszystkich kategoriach a występy uatrakcyjniały galę. Poniżej znajdują się zdjęcia:

kolaz

 

We wczorajszym tygodniku Dziennika Zachodniego Mysłowice ukazał się artykuł o laureatce. Artykuł można przeczytać tutaj. Dziękujemy p. Annie Zielonce.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to Sportowiec Roku 2016

  1. Kazik says:

    Gratulacje Krysiu Bardzo się ciesze że jest taka dziewczyna w naszej drużynie tenisa stołowego .Gratulacje i życzę powodzenia dalej .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.