Międzywojewódzki Turniej Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie

W niedzielę 20.11.2022 w Młodzieżowym Schronisku Wychowawczym w Cieszynie odbył się Międzywojewódzki Turniej Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych.

W zawodach wystartowała liczna drużyna IKS SIilesia odnosząc kolejny duży sukces. W zawodach wszyscy zawodnicy naszego klubu zaprezentowali sie bardzo dobrze a najlepsi z nich dotarli do finałów imprezy.W klasie startowej 3 w finale spotkali się zawodnicy IKS-u Hajduk Maciej oraz Pietyra Marcin gdzie po wyrównanym boju lepszym okazał się Maciek wygrywając 3-2, miejsce IV zajął w klasie startowej 3 Maciej Burzyński.Z kolei W klasyfikacji kobiet Krysia Górecka w finale musiała uznać wyższość zawodniczki Eurobeskidy Łodygowice Wioletty Kimli a Anna Bubała zajęła wysokie miejsce IIIW klasyfikacji drużynowej Integracyjny Klub Sportowy Silesia zajął miejsce 1 przed Stowarzyszeniem Eurobeskidy oraz Stowarzyszeniem Rehabilitacji z CieszynaBrawa dla wszystkich zawodników

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.