Zwycięstwo drużynowe w Międzywojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie

p116058519 listopada 2016 r. odbył się Międzywojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie. Turniej zorganizowany został przez Stowarzyszenie Rehabilitacji Kultury Fizycznej Turystyki i Integracji Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie. Wśród uczestników turnieju znaleźli się reprezentanci naszego klubu wygrywając rywalizację drużynową.
Mieliśmy przyjemność po raz kolejny brać udział w dobrze zorganizowanym i szczęśliwym dla nas turnieju. W tym roku szczególnie cieszy nas ogromny sukces drużynowy – nasz klub zwyciężył w tej kategorii zdobywając pierwsze miejsce. Każdy z naszych zawodników swoim uczestnictwem i zmaganiami przy stole dołożył cegiełkę do wspólnego sukcesu, za co bardzo wszystkim dziękujemy.

Indywidualnie wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo dobry poziom gry, a niektórzy z nich zmagania kończyli zdobyciem medali w swoich kategoriach lub blisko podium. Z miejsc medalowych nasi zawodnicy zdobyli dwa pierwsze miejsca (Dariusz Kuczera, Krystyna Ring); jedno drugie miejsce (Adrian Papierkiewicz) i dwa trzecie (Maciej Hajduk, Kazimierz Wądrzyk).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Galerii.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

2 Responses to Zwycięstwo drużynowe w Międzywojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie

  1. Kazik says:

    No cóż .Sukces całej drużyny i tak trzymać .Było bardzo miło i pogodnie i wesoło .Aby na każdym turnieju tak tyło .Pozdrawiam wszystkich lubiących tenis stołowy i sport niepełnosprawnych i nie tylko

  2. Kazik says:

    Życzę wszystkim sportowcom i lubiących tenis stołowy zwłaszcza zdrowych spokojnych i pogodnych świąt .Dalszych sukcesów dla niepełnosprawnych o bardzo dobrych wyników w 2017 roku.Pozdrawiam wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.