XVIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnsoprawnych w Szczyrku

W dniach 31 sierpnia do 2 września odbył się organizowany przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy XVIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnsoprawnych.

W tym roku, organizowany corocznie przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy turniej, odbył się w Szczyrku. W turnieju udział wzięło 13 drużyn w tym równiesz IKS Silesia w składzie: Ewa Młynarczyk, Krystyna Ring oraz Kazimierz wądrzyk (wszyscy kat.X), Kuczmierz Franciszek (kat.VIII) i Marek Szafraniec (kat wózki).

Zawody były podzielone na dwie części. W pierwszej drużyny walczyły ze sobą w systemie każda z każdą w grupach. Nasza drużyna zajęła w niej drugie miejsce. W drugie części drużyny, które zdobyły dwa pierwsze miejsca w grupach grały o miejsca 1-8 w systemie do dwóch porażek. Nasza drużyna zajęła ostatecznie 6 miejsce.

Rozgrywki indywidualne zakończyły się wielkim sukcesem naszej zawodniczki – Krystyny Ring, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii kobiet. Dodatkowo została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulujemy bardzo! Marek Szafraniec zajął w bardzo wyrównanej stawce 9 zawodników na wózkach 4 miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, życzymy zdrowia i dalszych sukcesów.

Zdjęcia z turnieju znajdują się w Galerii.

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to XVIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnsoprawnych w Szczyrku

  1. Kazik says:

    Gratulacje dla Krysi i Marka .Gratulacje dla wszystkich co tam byli i uczestniczyli .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.