Dwa medale naszych zawodników Indywidualnych Mistrzostw Śląska Amatorów!

P1220361W sobotę 28.04.2018 w Sosnowcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska Amatorów i Amatorek tenisa stołowego. Nasi zawodnicy zdobyli dwa medale – brąz w grze indywidualnej i srebro w mikście.

W turnieju wzięło udział 2 zawodników z naszego klubu: Krystyna Ring i Dariusz Kuczera. Zawodnicy rywalizowali w grach indywidualnych i podwójnych – mikście.

Krysia zajęła 3 miejsce w pojedynczej grze. Darek zajął dobre 6 miejsce. Sukcesem zakończyła się rywalizacji tej dwójki w mikście, gdzie zajęli drugie miejsce ulegając w finale 2:3 parze: Tobor Izabela i Baron Mariusz 2:3.

Dla zwycięzców, organizatorzy przewidzieli nagrody – puchary, dyplomy, bony. Krysia dodatkowo odebrała nagrodę za poprzedni cykl turniejów WTK amatorek.

Zdjęcia z turnieju znajdują się w Galerii.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!

Ten wpis został opublikowany w Wszystkie. Dodaj do ulubionych.

One Response to Dwa medale naszych zawodników Indywidualnych Mistrzostw Śląska Amatorów!